Ετικέτες Αγώνες Ποδοσφαίρου

Ετικέτα: Αγώνες Ποδοσφαίρου

Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Α1΄ Κατηγορία (19η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/03/19 15:00 ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ. 2. Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 24/03/19 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 3. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 24/03/19 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ...

Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Α΄ Κατηγορία (16η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 0-2 2. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 2-1 3. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ...

Οι Αγώνες του Σαββατοκύριακου

Προσεχείς Αγώνες Α΄ Κατηγορία (15η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α. 2. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 3. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ...

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Προσεχείς Αγώνες Α΄ Κατηγορία (13η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 09/02/19 15:00 2. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:00 3. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:00 4. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ...

Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Α΄ Κατηγορία (14η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 02/02/19 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 0-4 2. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ...

Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Προσεχείς Αγώνες Α΄ Κατηγορία (14η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 02/02/19 15:00 2. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 02/02/19 15:00 3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00 4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ...

Οι άγωνες του Σαββατοκύριακου

Α΄ Κατηγορία  (12η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ  ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 2. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ. 3. ΕΥΡΩΤΑΣ...

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Προσεχείς Αγώνες Α΄ Κατηγορία (11η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΣ Π. 2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.,...

Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Α΄ Κατηγορία (9η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 3-4 2. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.,...

Οι Αγώνες του Σαββατοκύριακου

Α΄ Κατηγορία (9η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 2. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.,...