Ετικέτες Αγώνες Ποδοσφαίρου

Ετικέτα: Αγώνες Ποδοσφαίρου

Οι άγωνες του Σαββατοκύριακου

Α΄ Κατηγορία  (12η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ  ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 2. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ. 3. ΕΥΡΩΤΑΣ...

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Προσεχείς Αγώνες Α΄ Κατηγορία (11η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΣ Π. 2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.,...

Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Α΄ Κατηγορία (9η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 3-4 2. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.,...

Οι Αγώνες του Σαββατοκύριακου

Α΄ Κατηγορία (9η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 2. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.,...

Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων ποδοσφαίρου

Α΄ Κατηγορία (8η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 08/12/18 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 2-0 2. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ...

Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Α΄ Κατηγορία (7η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α. 4-1 2. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΜΑΡΚΟΣ...

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου

Προσεχείς Αγώνες Α΄ Κατηγορία (7η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α. 2. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΡΟΖΑΚΗΣ...

Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες Α΄ Κατηγορία (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. Α1΄ Κατηγορία (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 2. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ...

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες του Σαββατοκύριακου

Football League (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 18. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 17/11/18 15:00 3-0 19. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ Σάββατο 17/11/18 15:00 1-2 20. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 0-1 21. Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 2-3 22. ΑΠΟΛΛΩΝ...

Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Α΄ Κατηγορία (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ. 9-0 2. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.,...