Το πρόγραμμα των αγώνων ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου

0
16

Προσεχείς Αγώνες

Α΄ Κατηγορία Α΄ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο17/10/2016:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
2.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο17/10/2016:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ.
3.Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή18/10/2016:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Α.
4.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή18/10/2016:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
Α΄ Κατηγορία Β΄ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο17/10/2000:00Αναβλήθηκε
6.Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΣάββατο17/10/2016:00ΣΙΑΧΑΜΗ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.
7.Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο17/10/2016:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.
8.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή18/10/2016:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
Α΄ Κατηγορία Γ΄ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο17/10/2016:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
10.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή18/10/2016:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε.
11.Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή18/10/2016:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
12.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΣΩΠΟΥΚυριακή18/10/2016:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΤετάρτη21/10/2015:45
Γ΄ Εθνική κατηγορία (7ος όμιλος)
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή18/10/2016:00
15.ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – Π.Α.Ο. ΡΟΥΦΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣΚυριακή18/10/2016:00
16.ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή18/10/2016:00
17.Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥΚυριακή18/10/2016:00
18.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή18/10/2016:00
19.ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή18/10/2016:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη. © Copyright 2007-2020 by Shipwrecked Frontier Pioneer & UnScrupulous