Τα αποτελέσματα των αγώνων ποδοσφαίρου

0
30
Α΄ Κατηγορία Α΄ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο24/10/2015:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.2-1
2.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή25/10/2015:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.2-1
3.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή25/10/2015:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-2
4.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή25/10/2015:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.9-0
Α΄ Κατηγορία Β΄ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Σάββατο24/10/2000:003-0 α.α.
6.Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο24/10/2015:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.8-0
7.ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή25/10/2015:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-3
8.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή25/10/2015:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-2
Α΄ Κατηγορία Γ΄ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο24/10/2000:000-3 α.α.
10.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣΥΚΕΑΣΣάββατο24/10/2015:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.2-4
11.ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο24/10/2015:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-1
12.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή25/10/2015:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.5-0
Γ΄ Εθνική κατηγορία (7ος όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή25/10/2015:000-1
14.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή25/10/2015:001-0
15.Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ – Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣΡΟΥΦΚυριακή25/10/2015:000-1
16.Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή25/10/2015:000-0
17.ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή25/10/2015:003-0
18.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 – ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΔ.Α.Κ. ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή25/10/2015:000-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.