Γ Εθνική: 2 νίκες και 1 ισοπαλία για τις Λακωνικές ομάδες

0
40

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία Α΄ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο17/10/2016:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
2.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο17/10/2016:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ.0-1
3.Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή18/10/2016:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Α.0-6
4.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή18/10/2016:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.2-2
Α΄ Κατηγορία Β΄ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο17/10/2000:003-0 α.α.
6.Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΣάββατο17/10/2016:00ΣΙΑΧΑΜΗ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.2-4
7.Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο17/10/2016:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.4-1
8.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή18/10/2016:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-1
Α΄ Κατηγορία Γ΄ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο17/10/2016:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-0
10.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή18/10/2016:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε.0-0
11.Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή18/10/2016:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-0
12.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΣΩΠΟΥΚυριακή18/10/2016:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.0-3
Γ΄ Εθνική κατηγορία (7ος όμιλος)
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή18/10/2016:001-0
14.ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – Π.Α.Ο. ΡΟΥΦΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣΚυριακή18/10/2016:002-1
15.ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή18/10/2016:001-1
16.Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥΚυριακή18/10/2016:002-0
17.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή18/10/2016:000-1
18.ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή18/10/2016:001-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.