Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

0
265

Προσεχείς Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Σάββατο 02/02/19 15:00
2. ΜΟΛΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 02/02/19 15:00
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 03/02/19 15:00
5. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 03/02/19 15:15
Α1΄ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Σάββατο 02/02/19 15:00
7. Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 03/02/19 11:30
8. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 03/02/19 15:00
9. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00
10. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/02/19 15:00
11. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00
Β΄ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 02/02/19 15:00
13. Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 02/02/19 15:00
14. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 02/02/19 15:00
15. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 03/02/19 15:00
Κ 14
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 02/02/19 10:30
17. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 02/02/19 12:00
18. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 03/02/19 11:00
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. (1ος Ημιτελικός) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Τετάρτη 06/02/19 15:00
20. Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ (1ος Ημιτελικός) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Τετάρτη 06/02/19 15:00
Β΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος)
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) – ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΑΙΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00
22. Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) – ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 03/02/19 15:00
23. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) – ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 03/02/19 15:00
Πρωτάθλημα νέων Football League (1ος όμιλος)
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 02/02/19 10:45
25. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ Σάββατο 02/02/19 12:00
26. ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 02/02/19 12:00
27. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ Σάββατο 02/02/19 15:00
Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος)
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00
29. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή 03/02/19 15:00
30. ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ Κυριακή 03/02/19 15:00
31. Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ Κυριακή 03/02/19 15:00
32. Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ – Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00
33. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 03/02/19 15:00
34. ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (4ος όμιλος)
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) – ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 03/02/19 11:30
36. ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) – ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/02/19 15:00
37. Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) – ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣ Κυριακή 03/02/19 15:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.