Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

0
204
Α΄ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 0-2
2. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. 8-0
3. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 5-0
4. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. 2-0
5. ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Κυριακή 21/10/18 16:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 2-6
Α1΄ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 20/10/18 15:15 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-1
7. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 1-3
8. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Σάββατο 20/10/18 16:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 7-0
9. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ. 0-0
10. Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι. 1-0
11. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ. 3-1
Β΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) – Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Σάββατο 20/10/18 16:00 6-0
13. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.) – ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κυριακή 21/10/18 16:00 0-0
14. ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00 2-0
Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος)
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Κυριακή 21/10/18 11:00 3-0
16. Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Κυριακή 21/10/18 13:30 1-2
17. ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 21/10/18 16:00 1-1
18. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 21/10/18 16:00 0-2
19. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ Κυριακή 21/10/18 16:00 1-0
20. ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00 2-0
21. Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 21/10/18 16:00 0-1
Κ 16
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Σάββατο 20/10/18 11:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-4
23. ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 20/10/18 11:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι. 2-1
24. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 21/10/18 17:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. 1-5

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.