Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

0
202
Α΄ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 3-4
2. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 0-3
3. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 7-0
4. ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 1-0
5. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. 1-4
Α1΄ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. 0-2
7. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 2-2
8. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Σάββατο 15/12/18 15:00 ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 2-0
9. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. 0-1
10. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. 0-5
11. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν. 3-0
Β΄ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ. 0-3
13. Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 11:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-3
14. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 16/12/18 11:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-2
15. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η. 4-1
Football League
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 0-2
17. Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 – Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Σάββατο 15/12/18 15:00 2-0
18. Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ Σάββατο 15/12/18 15:00 0-0
19. ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 1-0
20. Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 0-0
21. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 16/12/18 15:00 1-0
22. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 1-0
23. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ Κυριακή 16/12/18 15:00 0-0
Β΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 1-1
25. Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) – ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 2-6
26. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΑΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00 0-8
Πρωτάθλημα νέων Football League (1ος όμιλος)
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ELPISNIKI Σάββατο 15/12/18 13:00 1-0
28. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ Σάββατο 15/12/18 13:00 0-0
29. Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 15/12/18 13:00 1-5
30. Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Κυριακή 16/12/18 15:00 0-1
Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος)
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Σάββατο 15/12/18 13:30 0-0
32. Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ Κυριακή 16/12/18 13:30 0-2
33. ΚΑΛΑΜΑΤΑ – Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00 1-2
34. ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00 2-1
35. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 1-0
36. Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00 2-0
37. ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ Κυριακή 16/12/18 15:00 2-3
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (4ος όμιλος)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) – ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 0-3
39. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) – ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00 0-6

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.