Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες του Σαββατοκύριακου

0
170
Football League
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 17/11/18 15:00 3-0
19. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ Σάββατο 17/11/18 15:00 1-2
20. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 0-1
21. Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 2-3
22. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 1-1
23. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. – Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ “ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ” Κυριακή 18/11/18 15:00 1-0
24. ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 1-2
25. Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 0-1

 

 

Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος)
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 18/11/18 13:00 Αναβλήθηκε
30. Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ – Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΘΗΒΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 0-0
31. Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Ε.Κ. Ε.Π.Σ.Κ.Ι. Κυριακή 18/11/18 15:00 Αναβλήθηκε
32. ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ Κυριακή 18/11/18 15:00 0-0
33. ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 Αναβλήθηκε
34. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 3-3
35. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή 18/11/18 17:30 1-1

 

Α΄ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 0-0
2. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 0-1
3. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 4-1
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π. 2-1
5. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. 1-3
Α1΄ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-2
7. Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 0-1
8. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 5-2
9. ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ. 2-0
10. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 3-1
11. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι. 0-3
Β΄ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-1
13. ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π. 2-1
14. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
15. Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. 2-0
Κ 16
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 17/11/18 11:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. 4-0
17. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 11:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 7-2
Football League
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 17/11/18 15:00 3-0
19. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ Σάββατο 17/11/18 15:00 1-2
20. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 0-1
21. Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 2-3
22. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 1-1
23. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. – Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ “ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ” Κυριακή 18/11/18 15:00 1-0
24. ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 1-2
25. Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 0-1
Β΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.) – ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κυριακή 18/11/18 13:30 1-3
27. ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 1-4
28. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) – ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 1-1
Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος)
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 18/11/18 13:00 Αναβλήθηκε
30. Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ – Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΘΗΒΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 0-0
31. Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Ε.Κ. Ε.Π.Σ.Κ.Ι. Κυριακή 18/11/18 15:00 Αναβλήθηκε
32. ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ Κυριακή 18/11/18 15:00 0-0
33. ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 Αναβλήθηκε
34. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 3-3
35. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή 18/11/18 17:30 1-1
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (4ος όμιλος)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) – Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 Διακόπηκε

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. 15 5 5 0 0 23 1
2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ 12 5 4 0 1 16 4
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ 11 5 3 2 0 11 6
4. ΜΟΛΑΪΚΟΣ 10 5 3 1 1 8 9
5. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ 9 5 3 0 2 10 7
6. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ 7 5 2 1 2 16 5
7. ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ 4 5 1 1 3 8 19
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 2 5 0 2 3 2 15
9. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 5 0 1 4 1 7
10. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ 0 5 0 0 5 1 23

 

 

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ 15 5 5 0 0 15 2
2. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ 15 5 5 0 0 13 0
3. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ 12 5 4 0 1 17 10
4. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ 10 5 3 1 1 7 4
5. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ 9 5 3 0 2 5 6
6. Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ 6 5 2 0 3 7 8
7. ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ 6 5 2 0 3 5 6
8. Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ 6 5 2 0 3 4 5
9. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ 4 5 1 1 3 6 14
10. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ 3 5 1 0 4 6 10
11. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ 3 5 1 0 4 5 11
12. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ 0 5 0 0 5 5 19