Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

0
150
Football League
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Σάββατο 27/10/18 15:00 1-1
2. Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ – Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Σάββατο 27/10/18 15:00 2-3
3. Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 27/10/18 15:00 1-0
4. ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. – Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ Σάββατο 27/10/18 16:00 7-0
5. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ Σάββατο 27/10/18 16:00 2-1
6. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ “ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ” Κυριακή 28/10/18 15:00 2-2
7. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 28/10/18 15:00 2-0
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Κυριακή 28/10/18 15:00 2-0
Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ – Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 27/10/18 13:00 3-1
10. Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ Σάββατο 27/10/18 14:00 0-0
11. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Σάββατο 27/10/18 15:00 2-0
12. ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ Σάββατο 27/10/18 15:00 3-0
13. Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ Σάββατο 27/10/18 15:00 0-0
14. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ Σάββατο 27/10/18 15:00 2-0
15. Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 28/10/18 15:00 0-2
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 27/10/18 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-0
17. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 27/10/18 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. 1-2 παρ.
18. ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 27/10/18 15:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 1-9
19. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 27/10/18 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α. 4-1 παρ.
20. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 27/10/18 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 0-1
Κ 14
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 27/10/18 11:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ. 12-1
22. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 27/10/18 11:00 3-0 α.α.
23. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 27/10/18 11:45 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 7-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.