Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου

0
216

Προσεχείς Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
2. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.
3. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
4. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.
5. ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Κυριακή 21/10/18 16:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.
Α1΄ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 20/10/18 15:15 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
7. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
8. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Σάββατο 20/10/18 16:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
9. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
10. Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.
11. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.
Β΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) – Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Σάββατο 20/10/18 16:00
13. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.) – ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κυριακή 21/10/18 16:00
14. ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00
Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος)
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Κυριακή 21/10/18 11:00
16. Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Κυριακή 21/10/18 13:30
17. ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 21/10/18 16:00
18. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 21/10/18 16:00
19. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ Κυριακή 21/10/18 16:00
20. ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00
21. Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 21/10/18 16:00
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Τετάρτη 24/10/18 15:15 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.
Κ 14
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Τρίτη 23/10/18 16:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Κ 16
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Σάββατο 20/10/18 11:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
25. ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 20/10/18 11:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.
26. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 21/10/18 17:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.