Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

0
181
Α΄ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 0-2
2. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 2-1
3. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. Αναβλήθηκε
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 24/02/19 15:00 , ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ. 2-1
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 24/02/19 15:00 , ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΡΚΟΣ Π. 1-5
Α1΄ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΡΚΟΣ Π. 1-0
7. Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π. 4-0
8. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ. 5-4
9. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. 1-0
10. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. Αναβλήθηκε
11. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι. 3-0
Β΄ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-3
13. Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 4-3
14. ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 24/02/19 11:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. 4-1
15. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. Αναβλήθηκε
Football League
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 23/02/19 15:00 1-1
17. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ “ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ” Σάββατο 23/02/19 15:00 1-0
18. Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Σάββατο 23/02/19 18:00 2-2
19. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ Κυριακή 24/02/19 15:00 1-0
20. ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Κυριακή 24/02/19 15:00 1-0
21. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Κυριακή 24/02/19 15:00 1-0
22. Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κυριακή 24/02/19 15:00 0-2
23. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 24/02/19 15:00 1-0
Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος)
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ – Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ Κυριακή 24/02/19 15:00 Αναβλήθηκε
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή 24/02/19 15:00 1-0
26. ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 24/02/19 15:00 0-5
27. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 24/02/19 15:00 0-2
28. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ Κυριακή 24/02/19 15:00 1-1
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (4ος όμιλος)
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) – ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:00 Αναβλήθηκε
30. Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) – ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣ Κυριακή 24/02/19 15:00 2-1
31. ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Κυριακή 24/02/19 16:00 2-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες