Οι Αγώνες του Σαββατοκύριακου

0
341

Προσεχείς Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.
2. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
3. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/02/19 15:30 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π.
4. ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Κυριακή 17/02/19 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
5. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
Α1΄ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.
7. ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
8. Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
9. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
10. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
11. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.
Β΄ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
13. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.
14. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
15. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.
Κ 14
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/02/19 10:30 ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.
17. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 17/02/19 11:00 ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
18. ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 17/02/19 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.
Κ 16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Σάββατο 16/02/19 11:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ (2ος Ημιτελικός) ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Τετάρτη 20/02/19 14:30
21. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ (2ος Ημιτελικός) ΓΕΡΑΚΙΟΥ Τετάρτη 20/02/19 14:30
Football League
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 16/02/19 15:00
23. Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 17/02/19 15:00
24. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Κυριακή 17/02/19 15:00
25. Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Κυριακή 17/02/19 15:00
26. Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 17/02/19 15:00
27. ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. – Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:00
28. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ Κυριακή 17/02/19 15:00
29. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Κυριακή 17/02/19 15:00
Β΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος)
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.) – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κυριακή 17/02/19 15:00
31. ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) – ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 17/02/19 15:00
32. Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 17/02/19 15:00
Πρωτάθλημα νέων Football League (1ος όμιλος)
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ Ε.Π.Σ. ΑΧΑΙΑΣ “Α. ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ” Σάββατο 16/02/19 12:45
34. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ Σάββατο 16/02/19 13:15
35. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ Σάββατο 16/02/19 14:00
36. ΗΡΟΔΟΤΟΣ – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ ΡΩΜΑΝΟΥ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 16/02/19 15:30
Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος)
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Σάββατο 16/02/19 15:00
38. ΚΑΛΑΜΑΤΑ – Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή 17/02/19 13:30
39. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:00
40. Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Α.Ε.Κ. Ε.Π.Σ.Κ.Ι. Κυριακή 17/02/19 15:00
41. Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:00
42. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 17/02/19 15:00
43. ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:00
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (4ος όμιλος)
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) “ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ” Σάββατο 16/02/19 15:00
45. ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) – Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:00
46. ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/02/19 15:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.