Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου

0
87

Προσεχείς Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.
2. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΜΑΡΚΟΣ Π.
3. ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.
4. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
5. ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Κυριακή 02/12/18 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.
Α1΄ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Σάββατο 01/12/18 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
7. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π.
8. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
9. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
10. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.
11. ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 02/12/18 15:15 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
Β΄ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.
13. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.
14. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
15. Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.
Κ 14
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΜΟΛΑΪΚΟΣ – Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 02/12/18 11:30 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.
Κ 16
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 10:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
18. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Σάββατο 01/12/18 11:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΜΥΚΛΩΝ Τετάρτη 05/12/18 14:15
Football League
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Σάββατο 01/12/18 15:00
21. Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 02/12/18 15:00
22. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ Κυριακή 02/12/18 15:00
23. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 02/12/18 15:00
24. ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00
25. Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00
26. Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00
27. ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00
Β΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος)
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) – ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00
29. ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 02/12/18 15:00
30. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.) – Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) “Θ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ” Κυριακή 02/12/18 15:00
Πρωτάθλημα νέων Football League (1ος όμιλος)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΜΠΕΛΟΠΟΝΗΣΣΙΑΚΟΥ Σάββατο 01/12/18 12:00
32. Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΓΙΑΣ ΜΟΝΗΣ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Σάββατο 01/12/18 13:30
33. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ Σάββατο 01/12/18 15:00
34. Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 02/12/18 12:00
Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος)
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ – Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ Κυριακή 02/12/18 13:30
36. ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ – Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00
37. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 02/12/18 15:00
38. Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00
39. ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ Κυριακή 02/12/18 15:00
40. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή 02/12/18 15:00
41. ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 02/12/18 15:00
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (4ος όμιλος)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) – Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Σάββατο 01/12/18 14:00
43. ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) – ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) “ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ” Κυριακή 02/12/18 15:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.