Μεγάλες νίκες για Βλαχιώτη και Άρη Σκάλας-όλα τα αποτελέσματα

0
25

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 – Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. 1-1
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. 1-1
3. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Α. 10-0
Α΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β. 1-4
5. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΦΙΛΙΣΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
6. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-6
Α΄ Κατηγορία (Γ΄ Όμιλος)
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 0-1
8. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 0-0
9. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 1-0
10. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 2-1
Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ – Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 20/11/21 15:00 2-0
12. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 1-1
13. ΕΠΙΣΚΟΠΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00 0-1
14. Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 1-2
15. Α.Ε.Κ. Β΄ – Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ Σάββατο 20/11/21 15:00 2-1
16. ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 1-2
17. ΗΡΟΔΟΤΟΣ – Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Σάββατο 20/11/21 18:00 2-0
18. ΡΟΔΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ “ΔΙΑΓΟΡΑΣ” Κυριακή 21/11/21 15:00 3-0
Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 21/11/21 11:00 2-1
20. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ – ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 21/11/21 11:30 2-1
21. ΦΩΣΤΗΡΑΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ “ΣΠΥΡΟΣ ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ” Κυριακή 21/11/21 15:00 2-1
22. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α¨ Κυριακή 21/11/21 15:00 4-0
23. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ Κυριακή 21/11/21 15:00 0-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.