Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

0
212

Προσεχείς Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΣ Π.
2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
3. ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
4. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Α1΄ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Σάββατο 12/01/19 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
7. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.
8. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
9. Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.
10. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.
11. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
Β΄ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
13. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.
14. Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.
15. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.
Κ 16
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 12/01/19 11:30 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Τετάρτη 16/01/19 14:15
18. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΣΥΚΕΑΣ Τετάρτη 16/01/19 14:15
Football League
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΗΡΟΔΟΤΟΣ – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 12/01/19 15:00
20. Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00
21. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 13/01/19 15:00
22. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Κυριακή 13/01/19 15:00
23. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ Κυριακή 13/01/19 15:00
24. ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00
25. Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 13/01/19 15:00
26. Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Κυριακή 13/01/19 15:00
Β΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος)
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) – ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.) ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00
Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος)
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00
29. Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Κυριακή 13/01/19 15:00
30. ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00
31. Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 13/01/19 15:00
32. ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00
33. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 13/01/19 15:00
34. Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ – Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (4ος όμιλος)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) – ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00
Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-14 (10ος όμιλος)
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Κ 14 – ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κ 14 ΛΕΡΝΑΣ Τετάρτη 16/01/19 12:30
37. ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Κ 14 – ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Κ 14 ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Τετάρτη 16/01/19 12:30
Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-16 (10ος όμιλος)
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Κ 16 – ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κ 16 ΛΕΡΝΑΣ Τετάρτη 16/01/19 14:30
39. ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Κ 16 – ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Κ 16 ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Τετάρτη 16/01/19 14:30