Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

0
192

Προσεχείς Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 09/02/19 15:00
2. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:00
3. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:00
4. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/02/19 15:00
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:00
Α1΄ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/02/19 15:00
7. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Σάββατο 09/02/19 15:00
8. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Σάββατο 09/02/19 15:00
9. ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 10/02/19 15:00
10. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 10/02/19 15:00
11. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/02/19 15:00
Β΄ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 09/02/19 15:00
13. ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 09/02/19 15:30
14. Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ Κυριακή 10/02/19 15:00
15. ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 10/02/19 15:00
Κ 16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 11:00
17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 09/02/19 11:00
Football League
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Σάββατο 09/02/19 15:00
19. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Κυριακή 10/02/19 15:00
20. ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:00
21. Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κυριακή 10/02/19 15:00
22. ΗΡΟΔΟΤΟΣ – Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:00
23. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 10/02/19 15:00
24. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ Κυριακή 10/02/19 15:00
25. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δευτέρα 11/02/19 15:00
Πρωτάθλημα νέων Football League (1ος όμιλος)
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 09/02/19 12:30
27. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. – ΗΡΟΔΟΤΟΣ Ε.Π.Σ. ΑΧΑΙΑΣ “Α. ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ” Σάββατο 09/02/19 12:45
28. Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Σάββατο 09/02/19 13:00
29. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ Σάββατο 09/02/19 13:30
Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος)
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 10/02/19 14:00
31. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή 10/02/19 15:00
32. ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 10/02/19 15:00
33. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ ΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ Κυριακή 10/02/19 15:00
34. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:00
35. Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Κυριακή 10/02/19 15:00
36. ΚΑΛΑΜΑΤΑ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:00
Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-14 (10ος όμιλος)
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κ 14 – ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Κ 14 ΑΜΥΚΛΩΝ Τετάρτη 13/02/19 12:30
38. ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Κ 14 – ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Κ 14 ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Τετάρτη 13/02/19 12:30
Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-16 (10ος όμιλος)
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κ 16 – ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Κ 16 ΑΜΥΚΛΩΝ Τετάρτη 13/02/19 14:30
40. ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Κ 16 – ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Κ 16 ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Τετάρτη 13/02/19 14:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.