Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

0
206
Α΄ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ Παρασκευή 01/03/19 15:30 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 4-0
2. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α. 0-5
3. ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-0
4. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ. 3-1
5. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π. 4-0
Α1΄ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Σάββατο 02/03/19 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 0-0
7. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. 1-1
8. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 0-1
9. ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ. 3-0
10. Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 0-5
11. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-1
Β΄ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. 5-0
Κ 14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 3-0
14. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 11:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-4
15. ΜΟΛΑΪΚΟΣ – Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 03/03/19 11:00 ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. 1-1
Football League
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ Σάββατο 02/03/19 14:00 1-4
17. Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Σάββατο 02/03/19 15:00 1-1
18. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Σάββατο 02/03/19 15:00 3-1
19. ΗΡΟΔΟΤΟΣ – Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:00 0-0
20. Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 03/03/19 15:00 0-2
21. Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 03/03/19 15:00 0-0
22. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ Κυριακή 03/03/19 15:00 1-0
23. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 03/03/19 15:00 1-1
Πρωτάθλημα νέων Football League (1ος όμιλος)
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ Σάββατο 02/03/19 11:00 0-1
25. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ Σάββατο 02/03/19 14:30 0-0
26. Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΠΗΓΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Κυριακή 03/03/19 12:00
27. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ELPISNIKI Κυριακή 03/03/19 15:00 0-2
Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος)
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 1-2
29. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 03/03/19 11:00 7-0
30. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00 0-4
31. ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00 2-0
32. ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00 1-0
33. Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Κυριακή 03/03/19 15:00 1-0
34. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00 2-0
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (4ος όμιλος)
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) – ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00 4-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.