Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

0
281
Α΄ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Σάββατο 02/02/19 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 0-4
2. ΜΟΛΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 3-0
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π. 2-0
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π. 0-2
5. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 03/02/19 15:15 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
Α1΄ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 3-0
7. Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 03/02/19 11:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-1
8. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ. 3-5
9. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. 2-1
10. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. 2-0
11. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-1
Β΄ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-0
13. Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. 1-3
14. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι. 4-0
15. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. 10-2
Κ 14
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 02/02/19 10:30 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-1
17. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 02/02/19 12:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. 1-1
18. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 03/02/19 11:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. 1-4
Football League
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 02/02/19 15:00 2-2
20. Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 03/02/19 15:00 1-0
21. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Κυριακή 03/02/19 15:00 1-0
22. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ “ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ” Κυριακή 03/02/19 15:00 1-0
23. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 03/02/19 15:00 2-0
24. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Κυριακή 03/02/19 15:00 1-1
25. Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ – Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Κυριακή 03/02/19 15:00 0-0
26. ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00 3-1
Β΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος)
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) – ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΑΙΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00
28. Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) – ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 03/02/19 15:00
29. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) – ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 03/02/19 15:00
Πρωτάθλημα νέων Football League (1ος όμιλος)
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 02/02/19 10:45 0-2
31. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ Σάββατο 02/02/19 12:00 2-0
32. ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 02/02/19 12:00 4-3
33. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ Σάββατο 02/02/19 15:00 2-0
Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος)
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ – Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ Κυριακή 03/02/19 13:00 2-0
35. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00 4-0
36. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή 03/02/19 15:00 1-0
37. ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ Κυριακή 03/02/19 15:00 3-1
38. Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ Κυριακή 03/02/19 15:00 0-1
39. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 03/02/19 15:00 0-1
40. ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00 1-0
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (4ος όμιλος)
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) – ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 03/02/19 11:30
42. ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) – ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/02/19 15:00
43. Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) – ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣ Κυριακή 03/02/19 15:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.