Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων ποδοσφαίρου

0
162
Α΄ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Σάββατο 08/12/18 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 2-0
2. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 2-1
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 1-1
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ. 1-4
5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-1
Α1΄ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α. 2-3
7. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 1-1
8. ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4-1
9. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 0-5
10. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. 2-0
11. Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 1-4
Β΄ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. 1-1
13. ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ. 3-0
14. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 6-0
15. ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 2-1
Κ 14
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 09/12/18 11:00 ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η. 0-7
17. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 11:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. 5-3
18. Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 09/12/18 11:30 ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. 1-2
Κ 16
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 08/12/18 11:00 ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-2
Football League
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 08/12/18 15:00 1-2
21. ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ Κυριακή 09/12/18 14:00 3-1
22. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ Κυριακή 09/12/18 14:30 2-3
23. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ Κυριακή 09/12/18 15:00 0-0
24. Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 09/12/18 15:00 0-1
25. Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Κυριακή 09/12/18 15:00 2-0
26. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 0-0
27. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ “ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ” Κυριακή 09/12/18 15:00 1-1
Πρωτάθλημα νέων Football League (1ος όμιλος)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ELPISNIKI Παρασκευή 07/12/18 15:30 1-0
29. ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. ΡΩΜΑΝΟΥ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 08/12/18 11:00 1-1
30. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ Σάββατο 08/12/18 13:00 1-0
31. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ Σάββατο 08/12/18 14:00 2-0
Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος)
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ Κυριακή 09/12/18 11:00 3-0
33. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 0-0
34. ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 1-0
35. Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Κυριακή 09/12/18 15:00 1-1
36. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 2-1
37. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 2-1
38. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή 09/12/18 15:00 1-0
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (4ος όμιλος)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) – ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00