Τα αποτελέσματα των αγώνων ποδοσφαίρου

0
44
Α΄ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 0-1
2. ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. 0-3
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 7-2
4. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 1-1
5. ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α. 0-0
Α1΄ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 4-2
7. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 2-2
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
9. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π. 0-1
10. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 2-1
11. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ. 5-0
Β΄ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΛΕΡΙΚΟΣ Β. 0-5
13. Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 05/11/17 11:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-1
14. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β. 2-0
15. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 5-0
16. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 5-1
Football League
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 0-0
18. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 05/11/17 15:00 1-1
19. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΕΔΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 05/11/17 15:00 1-0
20. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 05/11/17 15:00 0-3
21. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡ Κυριακή 05/11/17 15:00 1-2
22. ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Κυριακή 05/11/17 15:00 0-1
23. ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 0-2
24. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 3-2
25. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Κυριακή 05/11/17 15:00 0-0
Β΄ Εθνική κατηγορία γυναικών (3ος όμιλος)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.) – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.) ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 05/11/17 15:00
27. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.) – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00
28. ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) – ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ Κυριακή 05/11/17 15:00
Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 0-0
30. Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 1-6
31. ΖΑΚΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Κυριακή 05/11/17 15:00 2-2
32. ΑΧΑΪΚΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ Κυριακή 05/11/17 15:00 2-0
33. Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 3-2
34. ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 0-1
Πρωτάθλημα νέων
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 04/11/17 11:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α. 1-8
36. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 11:00 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. 2-1
Πρωτάθλημα παίδων
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 04/11/17 09:30 ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-8

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00
2. ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ ΕΛΟΥΣ «Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ» Σάββατο 11/11/17 15:00
3. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/11/17 15:00
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00
5. ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 12/11/17 15:00
Α1΄ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/11/17 15:00
7. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00
8. Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 10:30
9. Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00
10. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00
11. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00
Β΄ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Σάββατο 11/11/17 15:00
13. ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 11/11/17 15:00
14. ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 12/11/17 11:00
15. Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΕΛΙΚΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00
16. ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 12/11/17 15:00
Football League
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Σάββατο 11/11/17 15:00
18. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ Κυριακή 12/11/17 15:00
19. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ «ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ» Κυριακή 12/11/17 15:00
20. ΒΕΡΟΙΑ – Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00
21. Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 12/11/17 15:00
22. ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ Κυριακή 12/11/17 15:00
23. Ο.Φ.Η. – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ «Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ» Κυριακή 12/11/17 15:00
24. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00
25. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ «ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» Κυριακή 12/11/17 15:00
Β΄ Εθνική κατηγορία γυναικών (3ος όμιλος)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) – ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 12/11/17 15:00
Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00
28. ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΖΑΚΥΝΘΙΑΚΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00
29. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ – ΑΧΑΪΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00
30. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 12/11/17 15:00
31. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ Κυριακή 12/11/17 15:00
32. Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ «ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ» Κυριακή 12/11/17 15:00
Γ΄ Εθνική κατηγορία γυναικών (4ος όμιλος)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) – ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00
34. Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ (ΓΥΝ.) Κυριακή 12/11/17 15:00
Πρωτάθλημα νέων
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο 11/11/17 11:00
Πρωτάθλημα παίδων
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 11/11/17 10:00
37. ΜΟΛΑΪΚΟΣ – Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 11/11/17 11:00
38. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 11/11/17 11:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ