Οι Αγώνες του Σαββατοκύριακου

0
379

Προσεχείς Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΕΛΟΥΣ «Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ» Σάββατο 26/11/16 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.
2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο 26/11/16 17:15 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.
4. Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
5. Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.
6. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Α1΄ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
8. Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.
9. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
10. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
11. Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.
13. ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.
14. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΔΟΓΑΝΤΖΗ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
15. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 26/11/16 00:00 Αναβλήθηκε
17. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
18. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.
Football League
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Σάββατο 26/11/16 15:00
20. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥ Σάββατο 26/11/16 15:00
21. ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Σάββατο 26/11/16 15:00
22. ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 26/11/16 15:00
23. Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΛΑΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Σάββατο 26/11/16 15:00
24. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Σάββατο 26/11/16 16:00
25. ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ Κυριακή 27/11/16 15:00
Γ΄ Εθνική κατηγορία γυναικών (6ος όμιλος)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ (ΓΥΝ.) ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Σάββατο 26/11/16 15:00
27. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ (ΓΥΝ.) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ (ΓΥΝ.) ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ Κυριακή 27/11/16 15:00
Κύπελλο Ελλάδος (2η φάση, 2ος όμιλος)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Τρίτη 29/11/16 15:00
29. ΧΑΝΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Πέμπτη 01/12/16 19:30
Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων παίδων
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ – ΜΙΚΤΗ ΗΛΕΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ Ε.Π.Σ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Τετάρτη 30/11/16 13:00
31. ΜΙΚΤΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ – ΜΙΚΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΠΑΙΔΩΝ Ε.Π.Σ. ΑΙΤ/ΝΙΑΣ Τετάρτη 30/11/16 13:00
32. ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ – ΜΙΚΤΗ ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΙΔΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Τετάρτη 30/11/16 13:00
Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων νέων
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΝΕΩΝ – ΜΙΚΤΗ ΗΛΕΙΑΣ ΝΕΩΝ Ε.Π.Σ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Τετάρτη 30/11/16 15:00
34. ΜΙΚΤΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΝΕΩΝ – ΜΙΚΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΝΕΩΝ Ε.Π.Σ. ΑΙΤ/ΝΙΑΣ Τετάρτη 30/11/16 15:00
35. ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΝΕΩΝ – ΜΙΚΤΗ ΑΧΑΪΑΣ ΝΕΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Τετάρτη 30/11/16 15:00
Πρωτάθλημα νέων
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/11/16 11:00 Αναβλήθηκε
37. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 26/11/16 11:00 ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
38. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 26/11/16 12:00 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
39. ΜΟΛΑΪΚΟΣ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 26/11/16 12:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ