Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου

0
38

Προσεχείς Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.
2. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
3. ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.
5. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.
Α1΄ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
7. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
8. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
9. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.
10. Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
11. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
Β΄ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.
13. ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
14. Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 15/10/17 11:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
15. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.
16. Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ ΕΛΙΚΑΣ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΟΥ Κυριακή 15/10/17 16:00
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ Κυριακή 15/10/17 16:00
19. ΚΑΛΑΜΑΤΑ – Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή 15/10/17 16:00
20. Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 16:00
21. ΖΑΚΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Κυριακή 15/10/17 16:00
22. ΑΧΑΪΚΗ – Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ Κυριακή 15/10/17 16:00
Πρωτάθλημα παίδων
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 14/10/17 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α.
24. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 11:00 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.
25. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 15/10/17 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΡΚΟΣ Π.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ