Οι Αγώνες του Σαββατοκύριακου

0
382
Α΄ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.
2. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β.
4. Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
Α1΄ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
8. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
9. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.
10. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.
11. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π.
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
13. ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00 Αναβλήθηκε
14. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
15. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΔΟΓΑΝΤΖΗ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 14/01/17 00:00 Αναβλήθηκε
17. ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
18. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.
Football League
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00
20. Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Κυριακή 15/01/17 15:00
21. ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 15/01/17 15:00
22. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ Κυριακή 15/01/17 15:00
23. ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Κυριακή 15/01/17 15:00
24. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Κυριακή 15/01/17 15:00
25. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ Κυριακή 15/01/17 15:00
26. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 15/01/17 15:00
27. ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΛΑΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ Κυριακή 15/01/17 17:00
11η αγωνιστική
28. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Ο.Φ.Η. «ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ» Τετάρτη 18/01/17 15:00
29. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Τετάρτη 18/01/17 15:00
30. ΛΑΜΙΑ – ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣ Τετάρτη 18/01/17 15:00
31. ΤΡΙΚΑΛΑ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Τετάρτη 18/01/17 15:00
32. ΧΑΝΙΑ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Τετάρτη 18/01/17 15:00
33. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣ Τετάρτη 18/01/17 15:00
34. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Τετάρτη 18/01/17 15:00
35. Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Τετάρτη 18/01/17 15:00
36. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ «ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» Τετάρτη 18/01/17 17:00

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ