Με νίκες συνεχίζουν Σπάρτη και Βλαχιώτη

0
39

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α. 1-2
2. ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ ΕΛΟΥΣ «Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ» Σάββατο 11/11/17 15:00 ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 5-0
3. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 0-0
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ. 2-0
5. ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-0
Α1΄ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 2-0
7. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ. 1-4
8. Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 10:30 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. 2-3
9. Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 1-0
10. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 1-1
11. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-0
Β΄ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΛΙΑΡΟΣ Σ. 4-1
13. ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-2
14. ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν. 0-1
15. ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-3
16. Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΕΛΙΚΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-9
Football League
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 0-0
18. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00 4-1
19. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ «ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ» Κυριακή 12/11/17 15:00 2-1
20. ΒΕΡΟΙΑ – Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 0-2
21. Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 2-0
22. ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ Κυριακή 12/11/17 15:00 3-3
23. Ο.Φ.Η. – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ «Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ» Κυριακή 12/11/17 15:00 6-0
24. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 1-0
25. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ «ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» Κυριακή 12/11/17 15:00 2-0
Β΄ Εθνική κατηγορία γυναικών (3ος όμιλος)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) – ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 1-1
Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 12/11/17 11:00 2-0
28. ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΖΑΚΥΝΘΙΑΚΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή 12/11/17 14:00 2-0
29. Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00 0-2
30. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ – ΑΧΑΪΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 2-2
31. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ Κυριακή 12/11/17 15:00 2-1
32. Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ «ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ» Κυριακή 12/11/17 15:00 1-0
Γ΄ Εθνική κατηγορία γυναικών (4ος όμιλος)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) – ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00 0-9
34. Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ (ΓΥΝ.) ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 8-0
Πρωτάθλημα νέων
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο 11/11/17 11:00 ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α. 0-0
Πρωτάθλημα παίδων
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 11/11/17 10:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 0-0
37. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 11/11/17 10:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. 6-2
38. ΜΟΛΑΪΚΟΣ – Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 11/11/17 11:00 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β. 3-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ