Μεγάλη νίκη το Βλαχιώτη,ήττα για τη Σπάρτη,όλα τα αποτελέσματα

0
129
Α΄ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. 1-1
2. ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΕΛΟΥΣ «Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ» Σάββατο 02/12/17 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π. 1-4
3. Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 2-4
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ. 2-2
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. 4-0
Α1΄ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 0-2
7. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΦΙΛΙΣΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ. 3-0
8. Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 2-1
9. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 2-0
10. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΜΑΡΚΟΣ Π.
11. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 3-0
Β΄ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-5
13. ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 03/12/17 11:00 ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 0-4
14. Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ ΕΛΙΚΑΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 1-4
15. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
16. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν. 2-1

Τα αποτελέσματα της 8ης αγωνιστικής

Αχαϊκή – Τσικλητήρας Πύλου 0-1

Ζάκυνθος – Παλληξουριακός 2-0

Λεωνίδιο – Πανηλειακός 0-2

Καλαμάτα – Παναρκαδικός 0-0

Αστέρας Αμαλιάδας – ΠΑΟ Βάρδας 1-0

Αστέρας Βλαχιώτης – Διαγόρας Βραχνέικων 3-2

Η βαθμολογία

  1. Αστέρας Αμαλιάδας 19
  2. Αστέρας Βλαχιώτη 18
  3. Καλαμάτα 14
  4. Πανηλειακός 14
  5. Διαγόρας Βραχνείκων 12
  6. Αχαϊκή 11
  7. ΠΑΟ Βάρδας 10
  8. Παναρκαδικός 10
  9. Τσικλητήρας Πύλου 9
  10. Παλληξουριακός 7
  11. Λεωνίδιο 0

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ