Μεγάλη νίκη του Αστέρα στη Βάρδα,όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

0
46
Α΄ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 1-2
2. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 0-1
3. Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 3-2
4. Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α. 0-3
5. ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΕΛΟΥΣ «Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ» Κυριακή 08/10/17 16:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 2-0
Α1΄ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΦΙΛΙΣΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-0
7. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α. 3-1
8. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-1
9. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 1-2
10. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ. 0-4
11. Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ. 2-3
Β΄ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-2
13. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 0-1
14. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 1-1
15. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-1
16. ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 7-0
Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 07/10/17 18:00 0-0
18. Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 14:00 1-0
19. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ Κυριακή 08/10/17 16:00 2-0
20. Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ «ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ» Κυριακή 08/10/17 16:00 0-1
21. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:00 0-2
22. ΖΑΚΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΑΧΑΪΚΗ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Κυριακή 08/10/17 16:00 0-0
Πρωτάθλημα νέων
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 07/10/17 11:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. 3-0
24. ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 07/10/17 11:00 ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. 0-5
25. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α. 1-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ